PLC Engineer

The function

" A native level of dutch is required for this position "

 

Onze afdeling Technical Software is op zoek naar nieuwe collega's. Ben je bekend met of liever nog, heb je ervaring met het programmeren van PLC systemen en wil je onderdeel zijn van een software team dat nieuwe toepassingen bedenkt voor slimme automatiseringstoepassingen (Smart Industries ofwel Industrie 4.0)? Neem dan contact met ons op!

Your profile

Voor en met onze opdrachtgevers ontwikkelen wij complexe systemen. Wij zijn op zoek naar engineers die deze intelligente systemen mee willen ontwikkelen en kennis hebben of kennis willen opdoen van de volgende zaken: 

 • Bachelor of Master in een technische richting (bij voorkeur, mechatronica, elektrotechniek, Industrial Automation of software gerelateerd)
 • Affiniteit met automatiseringssystemen vanuit stages, hobby’s of interesses
 • Programmeren van PLC systemen zoals Beckhoff, Siemens (S7, TIA portal), Allen-Bradley, CODESYS of andere pakketten
 • Programmeertalen zoals: C++,  STL of Structured Text
 • robotica is een pre
 • Batch Control (ISA88) en MES (ISA95) is een pre

Personality

Je beschikt over goede communicatieve en sociale vaardigheden en vindt het interessant om technische uitdagingen aan te gaan. Binnen uiteenlopende projecten maakt jouw vakmanschap het verschil. Daarnaast ben je proactief ingesteld en werk je graag in teamverband.

ALTEN offers

Wat je mag verwachten:

 • Werken in een team met ervaren engineers
 • Een toonaangevende werkgever op het gebied van industriële toepassingen
 • Werken aan/met de nieuwste technieken op het gebied van industriële automatisering
 • Deelname in diverse kennisgroepen
 • Opleidings- en cursusmogelijkheden in o.a. C++ en object georiënteerd programmeren
 • Direct een vast dienstverband

ALTEN
ALTEN voert via haar kantoren, projecten uit voor vooraanstaande technisch georiënteerde bedrijven door heel Nederland. Dit kan op locatie bij de opdrachtgever zijn, maar kan ook plaatsvinden op het ALTEN Delivery Center in Eindhoven, Capelle a/d IJssel of Apeldoorn. Je werkzaamheden zijn met name gericht op R&D, waarbij je betrokken wordt bij het opstellen en uitwerken van het design, de implementatie van de software op een kwalitatief hoogstaand niveau. Qua ontwikkel-methodiek wordt bij voorkeur gebruik gemaakt van Agile/Scrum. Binnen de R&D-omgevingen van de verschillende hightechindustrieën wordt er steeds meer gebruik gemaakt van hoogstaande softwareoplossingen. Het kwalificeren, ontwerpen en ontwikkelen van deze softwareoplossingen vraagt om een helder en abstract denkniveau en de capaciteiten dit te vertalen naar een praktische oplossing. De daadwerkelijke oplossingen kunnen in verschillende ontwikkelomgevingen gerealiseerd worden. Denk hierbij aan R&D voor de meest uiteenlopende toepassingen binnen bijvoorbeeld de medische, industriële of informatiesector.

ALTEN heeft ambitieuze groeidoelstellingen voor de komende jaren welke passen binnen de internationale strategie van de ALTEN Groep. Deze groei levert veel kansen op voor getalenteerde ingenieurs die nu kiezen voor een carrière bij ALTEN. Werken bij ALTEN biedt volop uitdaging, solliciteer daarom nu om ons team te versterken!

Informatie

Neem voor meer informatie vrijblijvend contact op met een van onze Corporate Recruiters: regio Zuid (locatie Eindhoven) via +31(0)40-256 3080, regio West (locatie Capelle aan den IJssel) via +31(0)10-463 7700, regio Oost (locatie Apeldoorn) via +31(0)55-548 6200. Je kunt ook een e-mail sturen naar: sollicitatie@alten.nl

Information

Application deadline :
Contact : Marley van der Velden
Region : Netherlands | Netherlands - North Brabant - Eindhoven